Choose your languageand country
Czech
German
English
Polish
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen

Odsłuchy - Wireworld Silver Electra

2019-03-15
Odsłuchy - Wireworld Silver Electra

Kolejne odsłuchy na kablu ze stajni Wireworld'a - producenta kabli na najwyższym poziomie. Zarówno poprzednie wersje jak i obecnie testowana wprawiła mnie w kolejne osłupienie zaraz po podłączeniu do mojego zestawu audio. Najpierw krótkie testy na klasycznym wzmacniaczu tranzystorowym, aby nie tracić czasu...a więc przejrzysta góra, sporo detali, bas nie taki twardy jak w klasycznych przewodach pokrytych srebrem, jednak podstawowy drut occ wprowadza przyjemne dla ucha zmiękczenie ;)
Z doświadczenia już wiem, że wersje silver idealnie nadają się do wzmacniaczy lampowych i tak też uczyniłem. Poświęciłem tutaj większy okres czasu na odsłuchy.

Lampa sama w sobie ma bardzo ciepłe i przyjemne brzmienie, idealnym dopełnieniem jest tutaj kabel Silver Electra, który dodaje jeszcze więcej detali, zachowując przy tym naturalne brzmienie. Wbrew pozorom nie jest krzykliwie, zostaje zachowana równowaga tonalna z dosyć miękkim basem - takim w sam raz przy lampie- nie za miękko i nie za ciepło jak to miało miejsce w wersji Electra z czystej miedzi occ. Dodatkowym atutem jest niesamowita przestrzeń jaką zafundował ten kabelek, ale tym atutem mogą pochwalić się wszystkie płaskie kable marki Wireworld ;)

Podsumowując Wireworld Silver Electra = czysto, jasno i klarownie, kolejny cenny nabytek, który warto mieć w swojej stajni audio :D

~~ Bartłomiej


Empfohlen

Wireworld Silver Electra 7 Power Cord (SEP)

Wireworld Silver Electra 7 Power Cord (SEP)

586,56 € - 882,31 € inkl. MwSt
IdoSell Trusted Reviews
4.90 / 5.00 1680 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-12
Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam bardzo
2024-07-12
Ok
pixel