Choose your languageand country
Czech
German
English
Polish
Save to shopping list
Create a new shopping list
Diapason Astera
Diapason Astera
Diapason Astera
Diapason Astera
Diapason Astera
Diapason Astera
Diapason Astera

Diapason Astera

  • Wielopłaszczyznowy kształt diamentu Diapason Astera został zaprojektowany tak, aby zapewnić okrągły wzór emisji fal dźwiękowych z głośnika, co daje wyniki zbliżone do teoretycznego ideału źródła promieniowania punktowego.
$12,749.30
incl. VAT / pair
After purchase you will receive 4999 pts.
Product available
Product available
30 days for free returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Warranty 24 months

Wielopłaszczyznowy kształt diamentu Diapason Astera został zaprojektowany tak, aby zapewnić okrągły wzór emisji fal dźwiękowych z głośnika, co daje wyniki zbliżone do teoretycznego ideału źródła promieniowania punktowego.

Korzyści z tego wynikające objawią się nam podczas słuchania kiedy głośniki „znikają” ze sceny pozostawiając słuchacza z poczuciem wielkiej szczegółowości i realizmu w ramach solidnej i przekonującej sceny dźwiękowej. Ten sam wielopłaszczyznowy kształt można odnaleźć również wewnątrz kolumny. Daje to bardzo efektywną kontrolę nad odbiciami wewnętrznymi, natomiast zastosowanie drewna o różnej grubości w strukturze obudowy zapewnia praktyczny brak rezonansu. Wybór głośników, zwrotnic, terminali i wszystkich dodatkowych komponentów do projektu Astera został dokonany bez żadnych kompromisów.

Zostały wybrane tylko najlepsze komponenty od najlepszych producentów. Głośniki i zwrotnice stosowane w kolumnach Diapason są wynikiem zaawansowanych badań, a każdy element jest testowany i dopasowywany z tolerancją mniejszą niż 1%, aby zapewnić najlepszą wydajność balans stereo. Głośnik wysokotonowy to 29mm miękka kopułka z Hexadymowym magnesem, podwójnym tłumieniem i wentylacją. Głośnik niskotonowy ma pokryty aluminium papierowy stożek z wtryskowo formowaną metalową obudową. Zwrotnice wykorzystują okablowanie Van den Hul, zbudowane z beztlenowej miedzi oraz srebra, co jest doskonałą metodą, aby uniknąć problemów powodowanych przez nawet najlepsze płytki drukowane. Doskonałe jest również dynamiczne uderzenie i zdolność głośnika do reprodukcji mikro kontrastów pomiędzy instrumentami i głosami w złożonej scenie muzycznej, nie tracąc precyzji lub spójności.

Stand o wysokości 72cm (4/U) składa się z czterech metalowych kolumn oraz paneli bocznych wykonanych z prawdziwego twardego drewna, które razem dają przyjemny wygląd i dużą sztywność. Standy zostały wyposażone w regulowane kolce. Mogą one być posadowione na twardej powierzchni, dywanie bądź wykładzinie.

  • Odpowiedź częstotliwościowa: 38-20.000 Hz
  • Głośnik basowy (Ø): 180mm z papierowym stożkiem krytym aluminium i farbą strukturalną Nextel
  • Głośnik wysokotonowy (Ø): 29mm miękka kopułka
  • Skuteczność: 88 dB/1W/1m
  • Podział częstotliwości zwrotnicy: 1.600 Hz
  • Impedancja: 8 Ω
  • Typ obudowy: Bassreflex z tyłu obudowy
  • Wykończenie: orzech Canaletto, lite drewno
  • Wymiary kolumny: 260 x 442 x 380 mm

 Zobacz proces powstawania kolumn producenta Diapason na przykładzie modelu Astera.

   

   
   

   

 

Specyfikacja techniczna
Symbol
Diapason Astera
Producer code
0634065593650
Warranty
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
Potrzebujesz pomocy?Do you have any questions?
Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie,najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
banner
Chcesz przetestować sprzęt? Wypożycz go zanim dokonasz zakupu
IdoSell Trusted Reviews
4.90 / 5.00 1681 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-03-23
Fast delivery
2023-12-17
Very good quality of the product and it was sent in a short delay. Thanks !!
pixel