Choose your languageand country
czeski
niemiecki
angielski
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oyaide Across 750 V2 - RCA

2020-01-31
Oyaide Across 750 V2 - RCA

Kabel dostałem zupełnie nowy, ledwo co przyszła dostawa więc pierwsze dni odsłuchów to było raczej wygrzewanie niż ocenianie brzmienia - na samym początku zaraz po wpięciu do systemu na pierwszym planie były uwydatnione średnie tony, lecz po kilku dniach grania kabel zaczynał nabierać zupełnie innej barwy. Dźwięk stawał się jeszcze bardziej przejrzysty, detaliczny, scena jeszcze bardziej się poszerzała. Wysokie tony stały się bardzo wyraźne lecz nie krzykliwe, średnica lekko cofnięta ale za to brzmienia nabrały niskie tony, bas stał się jeszcze bardziej niski powiem nawet potężny. Oczywiście ten kabel dostosowuje się do rodzaju odtwarzanego dźwięku zarówno mowy np. podczas oglądania filmu jak i rodzaju odtwarzanej muzyki.
Przy przekazie mówionym potrafi uwydatnić na pierwszy plan tony średnie natomiast przy słuchaniu utworów muzycznych średnica zostaje wycofana a uwydatniają się tony wysokie i te najniższe. Niestety kabel jest wymagający pod względem wpasowania w system oraz dopasowania odpowiedniego kabla zasilającego, sam musiałem nieco kombinować zanim uzyskałem pożądany i w pełni satysfakcjonujący mnie efekt. W innym wypadku, czyli niedopasowania nie będziemy w pełni zadowoleni z brzmienia oraz nie usłyszymy jak potrafi zabrzmieć Ten interkonekt wprost z Japońskiej fabryki.
Podsumowując przekaz jest niesamowicie detaliczny, słychać nawet najmniejszy szczegół, polecany bardziej dla rozjaśnienia brzmienia, ale to także kwestia zasilania.

~~ Bartłomiej

Hi-Fi Set: Marantz, Scan Speak, Xindak

Polecane

Oyaide Across 750 V2 - RCA

Oyaide Across 750 V2 - RCA

890,00 zł - 1 090,00 zł brutto
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1619 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-09
Bardzo dobra obsługa
2024-04-05
Polecam
pixel