Choose your languageand country
czeski
niemiecki
angielski
polski
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy _ wymiana

Informacje dotyczące zwrotów i wymian w sklepie AVcorp.pl

 1. Odstąpienie od umowy (zwrot towaru) 

 2. Regulamin zwrotów

 3. Wymiana towaru

 


 

1. Odstąpienie od umowy (zwrot towaru)


Zasady działania 14 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy:

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań i spełniasz 3 poniższe warunki dt. zwrotów:

 1. Stan otrzymanego produktu nie został zmieniony
 2. Nie minęło więcej niż 14 dni od momentu otrzymania towaru
 3. Akceptujesz regulamin zwrotów (zamieszczony poniżej)


wystarczy przystąpić do procedury zwrotu.


Możesz to zrobić na 2 sposoby:


1.  SPOSÓB AUTOMATYCZNY (szybszy)

Wystarczy zalogować się na swoje konto w sklepie avcorp.pl i w sekcji ZWROTY TOWARÓW wybrać "Dodaj zwrot". Następnie należy oznaczyć produkty do zwrotu, wybrać formę zwrotu (odesłanie lub dostarczenie osobiste do magazynu) oraz wybrać metodę zwrotu - na rachunek bankowy lub na saldo klienta na kolejne zakupy.
Twój zwrot otrzyma numer w naszej bazie i zostanie wprowadzony do systemu w oczekiwaniu na fizyczne dostarczenie przesyłki.
Ostatnim krokiem przed odesłaniem przesyłki będzie wydrukowanie dokumentu zwrotu i załączenie go wraz z odsyłanym towarem.
Nie zapomnij także dołączyć oryginału paragonu.
Na dostarczenie przesyłki od momentu rejestracji zwrotu masz 14 dni.

Adres do zwrotu:

AVcorp Poland (ZWROTY)

ul. Poniatowskiego 25
59-400 Jawor
Polska
 2.  SPOSÓB MANUALNY (wolniejszy)

Skontaktuj się z nami mailowo pod adresem info @ avcorp.pl lub telefonicznie pod numerem 76 720 89 50 i poinformuj o zamiarze dokonania zwrotu.
Obsługa sklepu zarejestruje Twój zwrot i nada mu numer w naszej bazie zwrotów.

Ostatnim krokiem przed odesłaniem przesyłki będzie pobranie i wydrukowanie poniższego formularza zwrotu i załączenie go wraz z odsyłanym towarem:

  1.  Formularz odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) - do pobrania w formacie Word

  2.  Formularz odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) - do pobrania w formacie PDF


Nie zapomnij także dołączyć oryginału paragonu.
Na dostarczenie przesyłki od momentu rejestracji zwrotu masz 14 dni.

Adres do zwrotu:

AVcorp Poland (ZWROTY)

ul. Poniatowskiego 25
59-400 Jawor
Polska
 

 


 

2. Regulamin odstąpienia od umowy

 1. Kupującemu, który jest konsumentem w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego (Dz.U. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania Produktu.

 2. Uprawnienie powyższe nie przysługuje Kupującemu w następujących przypadkach: 

  1. świadczenia usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Kupującego, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy,
  2. umów, których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Kupującego lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
  3. szczególnych umów, których przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami,
  4. umów, których przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli po dostarczeniu opakowanie zostało otwarte przez Kupującego,
  5. umów zawartych w drodze aukcji publicznej
  6. umów o dostarczanie treści cyfrowych, niezapisanych na materialnym nośniku, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Kupującego przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy,

 3. Do skutecznego odstąpienia od umowy, o którym mowa w pkt 1 niniejszego paragrafu, wystarczy rozpoczęcie procesu zwrotu za pośrednictwem swojego konta klienta, złożenie pisemnego oświadczenia przez Kupującego drogą mailową lub poprzez kontakt telefoniczny, w przypisanym ustawowo 14-dniowym terminie od momentu odebrania przesyłki.

 4. Kupujący, odstępując od umowy, zobowiązany jest do zwrotu Produktu wraz z Dowodem zakupu w terminie 14 dni od daty złożenia odstąpienia. 

 5. Koszty wysyłki zwracanego Produktu ponosi Kupujący.

 6. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

 7. Sprzedawca gwarantuje zwrot ceny Produktu oraz kosztów wysyłki Produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

 8. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z dodatkowymi kosztami.

 9. W przypadku gdy Kupujący wybrał inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia przesyłki oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

 10. Zwroty Produktów wysyłane na koszt Sprzedawcy lub za pobraniem nie będą przyjmowane.

 11. W przypadku Kupujących niebędących konsumentami w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu Cywilnego (Dz.U. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.) tj. osób dokonujących czynności prawnych związanych bezpośrednio z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą lub zawodową, odstąpienie od umowy w powyższym zakresie jest całkowicie wyłączone – prosimy o rozważne i przemyślane zakupy

 


 

3. Wymiana towaru

Jeżeli zachodzi konieczność wymiany towaru z uwagi na pomyłkę przy składaniu zamówienia lub jego niekompatybilność, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem 
info @ avcorp.pl lub telefonicznie pod numerem 76 720 89 50 i poinformuj o nas o tym fakcie. 
Obsługa sklepu dokona rejestracji wymiany i ewentualnie zarezerwuje dla Ciebie towar na wymianę.
Niezbędne także będzie pobranie i wypełnienie poniższego formularza wymiany towaru i załączenie go wraz z wymienianym towarem. 

 1.  Formularz wymiany towaru - do pobrania w formacie Word

 2.  Formularz wymiany towaru - do pobrania w formacie PDF

 
Nie zapomnij także dołączyć oryginału paragonu.

Na dostarczenie przesyłki od momentu rejestracji wymiany masz 14 dni.

Adres do zwrotu wymienianego towaru:

AVcorp Poland (WYMIANY)

ul. Poniatowskiego 25
59-400 Jawor
Polska
 

W przypadku konieczności dopłaty, otrzymasz od nas powiadomienie na swój adres mailowy z prośbą o wpłatę na nasz rachunek bankowy z nowym numerem zamówienia.
W sytuacji nadpłaty, różnica zostanie zwrócona na wskazany w formularzu rachunek bankowy lub na saldo klienta jeżeli tak zostało wskazane. 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1660 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Robienie zakupów w avcorp to sama przyjemność, doradzą i do tego maja świetne ceny .Gorąco polecam ....
2024-05-15
Wszystko ok dostawa sprawna i szybka. Polecam.
pixel