Choose your languageand country
Czech
German
English
Polish
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen
Chord Signature USB Tuned ARAY - USB A-B

Chord Signature USB Tuned ARAY - USB A-B

  • Kabel USB z serii Signature Tuned ARAY jest całkowicie nowym modelem, w którym zastosowano podobną budowę, jak w kablu USB serii Sarum.
144,51 € - 165,49 €
inkl. MwSt / stk.
Nach dem Kauf erhalten Sie 62 Pkt.
Größe
Schnelles Einkaufen 1-Click(ohne Registrierung)
30 Tage für kostenlose Rücksendungen
Sicher einkaufen
Garantie 2 Jahre
Kostenlose Lieferung an PaketautomatenMehr Informationen
Smile - Lieferungen von Online-Shops sind bei einer Bestellung von €11.65 kostenlos.
Sie kaufen und die Lieferung ist kostenlos!
Die Lieferungen von Online-Shops sind bei einer Bestellung von €11.65 kostenlos.
Die kostenlose Lieferung beinhaltet die Lieferung an einen Paketautomaten

Kabel USB z serii Signature Tuned ARAY jest całkowicie nowym modelem, w którym zastosowano podobną budowę, jak w kablu USB serii Sarum.

‘Zbalansowana technologia Aray firmy Chord oferuje świetne parametry użytkowe’  

„Hi-fi News” Test porównawczy, lipiec 2014

Rozwijanie technologii ARAY w sztandarowym kablu Sarum było prawdziwą podróżą, w szczególności, jeżeli chodzi o muzykę, o której myśleliśmy, że dobrze ją znaliśmy. To, co jest naprawdę ważne, to sposób, w jaki byliśmy w stanie zastosować tę samą technologię w naszych interkonektach Indigo i Signature, w wyniku czego udało się osiągnąć zbliżony wynik: spójne wykonanie dzieła muzycznego.

Kabel USB Signature Tuned ARAY jest doskonałym przykładem na to, jak opracowania z drogich kabli są wprowadzane to tańszych serii. Wybór kabla USB jest bardzo istotny, zwłaszcza jeśli słucha się plików FLAC, WAV lub plików muzycznych o większej rozdzielczości (nawet pliki MP3 na tym zyskują). Kabel Signature Tuned ARAY umożliwia właściwe odtwarzanie muzyki. I więcej: pomaga on w słuchaniu muzyki; użytkownicy technologii Tuned ARAY dążą do jak najdłuższego kontaktu z muzyką.

Posłuchaj przy użyciu zbalansowanego kabla USB Signature ARAY “To The Last Whale” Crosby’go, Stills i Nasha z albumu “Carry On”. Tto prawdziwa przyjemność słuchać album z alternatywnymi podejściami do znanych utworów, wersjami do tej pory niewydawanymi, a wszystko starannie przeniesione do wersji cyfrowej; brzmi świetnie.
Wykonanie Crosby’go i Nasha pozwala poznać wspaniałą harmonię dźwięku w utworze “A Critical Mass”.

 

Kabel

Kabel USB z serii Signature Tuned ARAY jest całkowicie nowym modelem, w którym zastosowano podobną budowę, jak w kablu USB serii Sarum.  Przewody sygnałowe są posrebrzane, a izolacja została wykonana z Teflonu PTFE. Ekranowanie wykonane jest z podwójnej, bardzo gęstej plecionki, która działa przy wysokich częstotliwościach. Drugi ekran wykorzystywany jest do dostarczania napięcia zasilającego 5 V, co oznacza, że wszystkie kable znajdujące się wewnątrz czarnej plecionki są ekranowane osobno. Oznacza to również, że podobnie jak kabel USB serii Sarum Tuned ARAY, także zbalansowany kabel USB serii Signature ARAY jest zbudowany niemal w całości ręcznie, przy pomocy dokładnej maszyny do owijania, stosowanej do montażu końcówek kabla. Podobnie jak w przypadku wszystkich zbalansowanych interkonektów w technologii ARAY owijanie końcówek kabla wymaga bardzo dużego stopnia dokładności.

Wtyki

Trudno jest znaleźć wtyczkę USB o wysokiej jakości. Wysoki poziom wykonania  możemy osiągnąć jedynie w wyniku modyfikacji, np. pozłacając końcówki przewodów warstwą dwóch mikronów 24- karatowego złota. Kabel na końcach jest wyposażony w zewnętrzny zacisk odciążający i wzmocnienie, co pozwala uniknąć zaciskania przewodów sygnałowych (wyjątkowo ważnego czynnika w przypadku przewodów cyfrowych).

Zastosowanie

Technologia Tuned ARAY oznacza, że ​​jesteśmy w stanie produkować niezwykle przejrzyste dźwiękowo kable. Od dawna wiedzieliśmy, że wybór kabla cyfrowego jest tak samo ważny, jak interkonektów analogowych i kabli głośnikowych. Korzyści płynące z zastosowania technologii ARAY można usłyszeć w zasadzie w każdym systemie. Jeśli system wymaga połączenia USB, warto jest wykorzystać do tego kabel z serii Signature Tuned ARAY. Tak spójna i wciągająca muzyka z MacBooka naprawdę nas zaskoczyła. Naprawdę musicie tego posłuchać.

Specyfikacja techniczna
Symbol
Furutech GT-2 USB - USB A-B
Herstellercode
1.2m4582237533699
1.8m4582237533705
Garantie
Länge
1,2m
1,8m
Leitfaden Material
Versilbertes Kupfer
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
Potrzebujesz pomocy?Haben Sie Fragen?
Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie,najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Stelle eine Frage
Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten. Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung. bearbeitet.
IdoSell Trusted Reviews
4.90 / 5.00 1681 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-12
Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam bardzo
2024-07-12
Ok
pixel